Elecbee 12W AC220V - Çift DC +-5V/12V/15V Düşük Gürültülü Doğrusal Güç Kaynağı Kiti AC-DC 78XX 79XX LDO Modülü
SKU: EB0044213
Favoriler
Ana Özellikler
Giriş Voltajı: AC 220V 50Hz
Çıkış Voltajı: 9V/15V/18V (Çift çıkış)
Çıkış Gücü: 12W (9V 0,66A; 15V 0,4A; 18V 0,33A)
Giriş/Çıkış Kurşun uzunluğu: 170MM
Boyut: 50mm × 28mm x 44mm
Ağırlık: 410g
Uygulamalar:
ADC/DAC/İşlemsel Amplifikatör
RS232 RS485 RS422 Veri Yolu
Ses ekipmanı
LCD güç kaynağı
Enstrümantasyon ekipmanı
ARM STM32 MCU Kartı
Ses güç amplifikatörü Güç amplifikatörü
Motor gücü
Enstrümantasyon multimetre
Wifi/Yönlendirici/Ethernet cihazları
Paket şunları içerir:
1 x AC 220V - DC ±5V ±12V ±15V Doğrusal DC güç kaynağı
1 x Trafo
Daha Fazla Göster
Öznitelik
Değer
Voltaj - Giriş
9~12VAC / 15~18VAC
Açıklama
Tanım:
AC 9V'den DC'ye -5V/+5V Dönüştürücü:
IC: 7805/7905
Giriş AC 9-12V(12W), Çıkış DC -5V/+5V
Maksimum çıkış akımı: +5V 600MA;-5V 600MA
AC 15V - DC -12V/+12V Dönüştürücü:
IC: 7812/7912
Giriş AC 15-18V(12W), Çıkış DC -12V/+12V
Maksimum çıkış akımı: +12V 400MA;-12V 400MA
AC 18V'den DC'ye -15V/+15V Dönüştürücü:
Giriş AC 18-24V(12W), Çıkış DC -15V/+15V
Maksimum çıkış akımı: +12V 300MA;-12V 300MA
Kargo Rehberi
Kargo
Teslimat Süresi
Elecbee, siparişleri pazar günleri hariç her gün saat 17:00 civarında kargoya vermektedir.
Siparişiniz kargoya verildikten sonra tahmini teslimat süresi seçtiğiniz kargo firmasına bağlıdır.
Hızlı Kargo: 3-7 gün.
Standart Posta: 7-20 gün.
Kargo ÜcretleriSiparişiniz için kargo ücretlerini alışveriş sepetinde bulabilirsiniz.
Kargo SeçenekleriEkspres ve standart teslimat hizmetleri sunuyoruz.
Sipariş VermeNasıl Satın AlınırElecbee online sipariş kabul eder.
Sepete Ekle > Ödeme > Siparişi Tamamla > Ödemeyi Bitir > Teslimat
ÖdemePayPal, Kredi Kartı (Visa, Master, American Express), Banka Havalesi.
Sizin İçin Önerilenler
Yorumlar
ELECBEE
Tüm yorumlar doğrulanmış alıcılardan gelir
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%