Hakkımızda

 

Bunu gerçekleştirelim

Global elektronik bileşenler fabrikanız çevrimiçi

 

Elecbee 16 yılı aşkın süredir elektronik parça üretimine ve ihracatına odaklanan bir markadır. Bay John, konektörleri satmak için küçük bir apartman dairesinde 1 kurucu ile işe başlar. Burası hayallerin yelken açtığı yerdir. Çeşitlendirilmiş ürünlere ve küçük partili siparişlere yönelik artan talebi karşılamak için Elecbee çevrimiçi E-ticaret projesini başlatıyoruz. Şimdi, orijinal fabrikadan çevrimiçi olarak daha fazla elektronik ürün alabilirsiniz. www.elecbee.com.

Bu 16 yılda 200'den fazla çalışan kadromuzla hızla büyüdük ve 2000m²'nin üzerinde kendi fabrikamızı ve dünya çapında 10000m²'nin üzerinde depo ile kendi fabrikamızı kurduk.

 

 

 

Görevimiz 
güvenilir elektronik ürünleriniz sınır ötesi hizmet markanız haline geliyor

 

Elecbee'de tek elden bağlantı çözümü alın, %100 memnuniyetinizi sağlamak için ürünlerimizin kalitesine büyük önem veriyoruz. Şirketimizin müşterilerimize kesinlikle daha fazla değer sağlayabileceğine inanıyoruz. Elecbee, elektronik bileşenler endüstrisi tedarik zinciri kaynaklarının derinlemesine entegrasyonuna kendini adamıştır. Sektörde çok sayıda küçük ve orta ölçekli tedarikçi sağlayarak, profesyonel ve güvenilir bir sınır ötesi e-ticaret dağıtım platformu sağlayarak "İyi Ebeveynler ve Eğitim" in elektronik bileşenlerine yönelik talebi yurtiçinde ve yurtdışında karşılayın. Müşteri ihtiyaçları ve pazar talebi ile daha kapsamlı ve daha güvenilir ürünler sağlayın, aracı kanalları ortadan kaldırın ve endüstri verimliliğini artırın.

 

İki Yönlü Konuşma

Topluluğumuzu markamızın hayati bir parçası olarak görüyoruz ve onlardan haber almayı seviyoruz. Bize ulaşmak isterseniz, bizi Instagram, Facebook veya Twitter'da takip edin.

Bize e-posta gönderin (Her zaman kullanılabilir)   support@elecbee.com

Bizi arayın  +86 18086611884

Bizi ziyaret et  No. 25, Ningjiang Road,Humen Town, Dongguan, Guangdong province, China, 523930

 

Check-in başarıyla tamamlandı
Bonus puanları alın::
Puanlarım 0
Giriş yapıldı 0Gün
Check-in Kaydı
Zaman Puan Detaylı Açıklama